Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Android, informacje prasowe, aplikacje
2011-06-06
LEX News – pierwsza aplikacja mobilna w ofercie Wolters Kluwer Polska


Wolters Kluwer Polska – największy wydawca publikacji prawniczych na polskim rynku i właściciel serwisu informacyjnego LEX.pl, wprowadza do swojej oferty LEX News – pierwszą aplikację na telefony komórkowe.

Wolters Kluwer Polska, jako wiodący dostawca informacji prawnej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkownikom serwisu informacyjnego LEX.pl, wdrożył LEX News - pierwszą aplikację przygotowaną dla technologii mobilnych iPhone oraz Google Android. LEX News to wygodne, szybkie i funkcjonalne rozwiązanie, szczególnie polecane prawnikom.

Stworzenie i udostępnienie aplikacji mobilnych na iPhone’a i Androida to kolejny etap rozwoju biznesu wydawnictwa i kolejny krok ku jeszcze lepszej komunikacji z klientami. Dzięki aplikacji LEX News klienci Wolters Kluwer Polska mają stały dostęp do informacji branżowych dla środowiska prawniczego oraz do aktualizowanych na bieżąco informacji prawnych.

Aplikacje mobilne na komórki to kontynuacja strategii Wolters Kluwer Polska w zakresie dostarczania aktualnej i profesjonalnej informacji z pomocą najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań. Aplikacja LEX News została zaprojektowana zgodnie ze światowymi trendami budowania mobilnych rozwiązań internetowych i dostosowana do smartphonów bazujących na systemach iOS oraz Android. Z aplikacji można korzystać w bardziej interaktywny i wygodny sposób niż jest to możliwe za pomocą przeglądarek internetowych.

Wraz z udostępnieniem klientom LEX News Wolters Kluwer Polska uruchomiło stronę www.mobilenews.wolterskluwer.pl, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat oferowanych przez wydawnictwo aplikacji mobilnych, ich prezentacja, linki do sklepów internetowych, skąd można je pobrać oraz do filmów instruktażowych prezentujących korzystanie z LEX News na telefonach komórkowych i na tablecie.Dalszy rozwój oprogramowania będzie się opierał głównie na opiniach płynących ze strony ich użytkowników oraz na ich propozycjach, dlatego instalacja aplikacji LEX News jest bezpłatna. Wystarczy ją ściągnąć na swoje urządzenie z App Store lub z Android Market. Użytkownicy LEX News mogą dzielić się swoimi opiniami na temat aplikacji zarówno na stronach sklepów internetowych jak i w profilu LEX News na Facebooku dostępnym pod adresem www.facebook.com/LEXNews oraz na blogu www.wolterskluwer.pl/wkprzewodnik/. Wkrótce Wolters Kluwer Polska planuje uruchomienie kolejnej aplikacji mobilnej ABC News. Umożliwi ona dostęp do najnowszych wiadomości prawnych dedykowanych biznesowi, zapewniając łatwy dostęp do informacji branżowych dla finansistów, kadr, oświaty i wielu innych oraz do aktualizowanych na bieżąco informacji prawnych dla tych branż.

WOLTERS KLUWER POLSKA

Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer.  Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i  konferencje. www.wolterskluwer.pl

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.