Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Android, recenzje,
2011-05-21
Tapatalk


Dzięki Tapatalk forum internetowe zawsze będziemy mieli pod ręką - skrojone i sformatowane pod smartphone'owy wyświetlacz.

Nowoczesne smartphone’y pozwalają na dość wygodne przeglądanie stron internetowych. Niestety jeśli chcemy zalogować się na forum dyskusyjnym pojawiają się kłopoty. Niedopasowana rozdzielczość, irytujący sposób wpisywania loginu i hasła to tylko niektóre z utrudnień. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi aplikacja Tapatalk. Program jest dostępny na iOSa, Androida, Blackberry i Symbiana (Tapatalk dla WP7 nosi nazwę Board Express). Aby użytkownicy mogli przeglądać forum przez aplikację Tapatalk, administrator musi najpierw zainstalować specjalny plugin, dostępny za darmo na stronie głównej projektu.

Tapatalk ma bardzo rozbudowaną funkcjonalność. Z poziomu aplikacji możemy nie tylko przeglądać nie przeczytane posty ale także pisać odpowiedzi (można nawet cytować innych userów). Wygoda czytania forum przez Tapatalk jest nieporównywalnie większa od tradycyjnej metody „przeglądarkowej”. Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie swojego smartphone'a bez Tapatalk.


Ocena użytkowników Android Market:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
Android, iPhone, recenzje,

Podobne informacje:
ColorNote
imo.im - jeden komunikator by wszystkimi rządzić
Manga Rock
Tiny Wings - małe skrzydła i wysokie loty
Final Strike 3D

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.