Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Android, recenzje, aplikacje
2013-07-11
Best Drum Kit - mobilna perkusja


Pewnie niejedna osoba chciałaby spróbować swoich sił, grając na perkusji. Te marzenia można spełnić, mając do dyspozycji smartphonea lub tablet z Androidem i aplikację Best Drum Kit - Music Percussion

Best Drum Kit - Music Percussion to darmowa aplikacja, którą można zainstalować na praktycznie dowolnym telefonie lub tablecie wyposażonym w system Android. Program symuluje wirtualną perkusję, dając nam do dyspozycji dwa zestawy - profesjonalny - złożony z 14 instrumentów, oraz uproszczony, zawierający "jedynie" 10 różnych bębnów i talerzy. Program oczywiście korzysta z multitoucha, pozwalając na uderzanie w wiele instrumentów jednocześnie. Możemy uderzać w poszczególne instrumenty lub przesuwać po nich palec, aby od razu wywołać dźwięki między sąsiadującymi instrumentami. Ciekawym urozmaiceniem jest opcja Rec Loop, która pozwala na zarejestrowanie dwukrotnego uderzenia w dowolne instrumenty. Po naciśnięciu opcji Rec Loop i uderzeniu w dwa instrumenty, słyszymy powtarzające się uderzenia w te instrumenty. Dzięki temu możemy zarejestrować krótki "loop", który ułatwi nam granie na innych instrumentach.
Inna cecha wyróżniająca aplikację, to dwa dodatkowe instrumenty w formie gramofonów dj-skich. Pierwszy z instrumentów po uderzeniu odgrywa losowo jeden z 30-tu predefiniowanych dźwięków, często nie do końca mających coś wspólnego z dźwiękami perkusji (krzyk kobiety,chrząknięcie świni), co pozwala nam na doskonałą zabawę, szczególnie jeżeli nasz talent jest daleko od tego co słyszymy w popularnych kawałkach ;) Drugi z instrumentów pozwala wybrać i używać jeden z kilkunastu predefiniowanych dźwięków - przykładowo cymbałki, czy beaty w stylu techno. Dźwięki w aplikacji są bardzo wysokiej jakości, sami Twórcy programu podkreślają, że za udźwiękowienie odpowiada artysta ukrywający się pod pseudonimem Grogon.Aplikacja Best Drum Kit - Music Percussion dostępna jest dla telefonów i smartphoneów z systemem Android i można ją pobrać za darmo z Google Play. Twórcy zapowiadają wkrótce wersję aplikacji na iOS - czyli dla iPhone oraz iPada.


Ocena użytkowników Android Market:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
Android, iPhone, aplikacje, recenzje, iPad,

Podobne informacje:
Scamps - stare dobre kulki w nowym wcieleniu
APN Widget - sposób na niższe rachunki
Blast Monkeys - bananowy świat
Bluetooth File Transfer - Twój Android będzie doskonalszy
Cover Orange - Angry Birds w odstawkę?

Komentarze:


2015-12-14 11:57

wero
najlepsza perkusja na Androida!


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.