Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Android, recenzje, gry
2013-12-22
Angry Birds Go - wściekłe ptaki w samochodach!


Angry Birds zapisało się już na trwałe w historii gier. Twórcy gry postanowili jednak podejść do tematu wściekłych ptaków na nowo i zaserwowali nam wyścigi samochodowe, z ptakami i świniami w roli głównej!

Angry Birds GO! po uruchomieniu wita nas kolorową i ładną grafiką. Tym razem gra jest wykonana w trójwymiarze, co jest już standardem w grach wyścigowych. Jako kierowcy samochodów nie zasiądziemy niestety w najnowszych bolidach, a w wymyślnych pojazdach z epoki kamienia łupanego z domieszką współczesnego ekwipunku. Start zaczynamy od... wystrzelenia pojazdu z procy... A jakże, tak charakterystycznego elementu Angry Birds nie mogło przecież zabraknąć!Pojazdem sterujemy jak w innych grach z tego gatunku, choć fanów symulacji musimy uprzedzić, że nie znajdą tu wiele frajdy. Za to fani zręcznościówek z pewnością będą usatysfakcjonowani. W grze musimy oczywiście dojechać najszybciej do mety, pokonując innych przeciwników, którymi są... świnie. Po drodze napotkamy wiele atrakcji, jak rampy, pola przyśpieszające, czy monety. I tutaj dochodzimy do chyba najbardziej kontrowersyjnego aspektu gry. Niestety gra jest okraszona mikropłatnościami. Gdy chcemy zmienić pojazd, widzimy pod nim przycisk BUY, jednak nie możemy użyć zebranych pieczołowicie monet tylko zostaniemy poproszeni o zapłacenie realnej gotówki. Takie zagrania zniechęcają do gry, przynajmniej ja po tym poczułem pewien niesmak i odłożyłem grę na półkę (wirtualną oczywiście).Angry Birds GO! to miła i grywalna produkcja, dostępna "za darmo" na wszystkie wiodące obecnie platformy - Android, iOS, Windows Phone, a także Blackberry. Szkoda tylko, że Rovio tworząc grę postawiło nie tylko na dobre wykonanie i grywalność, ale także na jak największy możliwy zysk. Ale niestety otrzymując gę "za darmo", musimy się liczyć, że ta pozorna darmowość z czegoś wynika. Polecam jednak zainstalowanie gry, gdyż telefon, czy tablet bez najnowszej wersji ptaków, to jak sportowy samochód bez diod LED ;)


Ocena użytkowników Android Market:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
Android, iPhone, gry, recenzje, gry zręcznościowe, Windows Phone,

Podobne informacje:
Best Drum Kit - mobilna perkusja
Scamps - stare dobre kulki w nowym wcieleniu
APN Widget - sposób na niższe rachunki
Blast Monkeys - bananowy świat
Bluetooth File Transfer - Twój Android będzie doskonalszy

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.