Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Bada, recenzje, gry
2011-05-12
Final Strike 3D


Będąc dzieckiem niejeden z nas marzył o tym aby zostać strażakiem czy lekarzem, a nawet pilotem. Gra Final Strike pozwoli nam zrealizować ostatnie z wymienionych marzeń, pozwalając nam wcielić się w rolę pilota bojowego helikoptera.

Naszym zadaniem będzie wykonanie szeregu misji, których głównym celem będzie zniszczenie jak największej ilości wrogich jednostek. Do wyboru mamy 3 helikoptery oraz broń w postaci rakiet czy tradycyjnej, maszynowej amunicji.
Helikopterem poruszamy za pomocą akcelerometru, ustalając kierunek i szybkość lotu. Dodatkowo na ekranie mamy do dyspozycji przyciski strzału oraz zmiany broni. Środowisko gry jest w pełni trójwymiarowe. Grafika jest ładna, choć moim zdaniem nie do końca płynna (jak na możliwości Samsunga S8500 Wave).

Gra byłaby całkiem fajną pozycją, gdyby nie... trudne sterowanie. Użycie do sterowania akcelerometru, to teoretycznie dobry pomysł, ale w praktyce takie rozwiązanie powoduje, że ciężko nam o precyzję, która jest bardzo potrzebna do oddania celnego strzału. A wystarczyłoby dodać jeszcze jedną opcję na ekranie, umożliwiającą sterowanie helikopterem lewo-prawo, co by pozwoliło na precyzyjniejsze ustawienie naszego helikoptera.

Warto dodać, że Final Strike to gra polskiego autora, która zajęła 3 miejsce w konkursie Samsung Bada Developer Challenge. Gra jest dostępna za darmo w sklepie Samsung Apps.

Ocena użytkowników Marketu:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
gry, recenzje, Bada, gry zręcznościowe,

Podobne informacje:
Ipla czyli mobilna telewizja internetowa
Dropbox - synchronizacja plików w chmurze
Robot Unicorn Attack
Dixel - Słownik języka francuskiego
Photosynth

Komentarze:


2012-02-10 09:15

degg
jedna z lepszych gier na bada chociaz ciężko się steruje
2012-11-29 23:47

adam kowalczyk
dabra gra


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.