Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Kategorie: Android, iPhone, Java, Symbian, iPad, 2011-06-13

Konkurs Mobils.pl

Dla użytkowników naszego serwisu przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym można otrzymać darmowe kody na pobranie aplikacji lub gier!

czytaj więcej...

Kategorie: Android, iPhone, iPad, Java, Symbian, 2011-05-12

Konkurs Mobils.pl

Dla użytkowników naszego serwisu przygotowaliśmy konkurs, w którym można otrzymać darmowe kody na pobranie aplikacji lub gier!

czytaj więcej...

Kategorie: Java, Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2010-02-04

Wykorzystanie odbiornika GPS w telefonie

Na rynku jest coraz więcej telefonów z wbudowanym odbiornikiem GPS. Większość z tych urządzeń to standardowe telefony, obsługujące wyłącznie aplikacje Java. Takie połączenie daje nam różnorodną możliwość wykorzystania GPS w telefonie i to niekoniecznie z wbudowanym GPS-em, gdyż w połączeniu z Javą możemy także skorzystać z zewnętrznego GPS-a w postaci modułu Bluetooth.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, Android, newsy, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-10-28

Kopia danych na serwerze internetowym

Regularne wykonywanie kopii zapasowej danych przechowywanych w telefonie jest czynnością mającą ogromne znaczenie. Komórki są urządzeniami najbardziej podatnymi na zagubienie i zniszczenie. Tymczasem przechowujemy w nich bardzo istotne informacje, zwłaszcza bazę kontaktów.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, newsy, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-10-20

CorePlayer Mobile

CorePlayer Mobile.W sieci znaleźć można sporo odtwarzaczy multimediów dla wszystkich mobilnych platform i systemów operacyjnych. Część z tych programów radzi sobie z wszystkimi popularnymi formatami, a przy okazji korzystanie z nich jest bezpłatne. Nie oznacza to jednak, że nie warto zainteresować się komercyjnymi aplikacjami.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-09-22

KuGou - odtwarzacz dla Symbiana

KuGou.Liczba odtwarzaczy muzycznych, z których mogą skorzystać posiadacze Symbiana, jest ogromna. Jeden z programów wartych uwagi to KuGou.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-08-05

Symbian jak Windows Vista

SajiOS.Użytkownicy telefonów z Symbianem mogą skorzystać z nakładki, która zamieni ich system operacyjny w... pulpit systemu Windows Vista.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-08-04

Latarka w Symbianie

NiceLight.W Internecie znaleźć można sporo programów pozwalających na wykorzystanie telefonu w roli latarki. Niektóre z nich oferują całkiem spory pakiet funkcji.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-06-23

Nagrywanie rozmów w Symbianie

Dudu.Możliwość nagrywania rozmów okazuje się przydatna w wielu sytuacjach. Nie chodzi bynajmniej o działania związane ze szpiegowaniem lub mające na celu naruszanie czyjejkolwiek prywatności. Nagrana rozmowa może niekiedy przypomnieć nam o spotkaniu, na które się umówiliśmy, zadaniach, które obiecaliśmy wykonać oraz o przekazanych nam informacjach.

czytaj więcej...


PARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.