Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Symbian, newsy, aplikacje
2009-10-20
CorePlayer Mobile


CorePlayer Mobile.W sieci znaleźć można sporo odtwarzaczy multimediów dla wszystkich mobilnych platform i systemów operacyjnych. Część z tych programów radzi sobie z wszystkimi popularnymi formatami, a przy okazji korzystanie z nich jest bezpłatne. Nie oznacza to jednak, że nie warto zainteresować się komercyjnymi aplikacjami.

Jedną z nich jest CorePlayer Mobile. Aplikacja ta działa na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Symbian S60 3rd Edition, Symbian UIQ v3, Windows Mobile PocketPC / Smartphone, WindowsCE, a także Palm OS.

Z programu skorzystać mogą także użytkownicy komputerów, zarówno pecetów, jak i urządzeń spod znaku Apple. Dzięki temu CorePlayer gwarantuje nam, że na każdej platformie będziemy używali tego samego odtwarzacza.

CorePlayer Mobile.


CorePlayer Mobile radzi sobie z popularnymi formatami audio i wideo, jest przy tym szybki, a poza tym bardzo ułatwia tworzenie list nagrań. Funkcjonalność programu stanowi jednak tylko jedną stronę medalu. Drugą jest cena – wynosi ona aż 30 dolarów.Tagi:
Symbian, aplikacje, newsy, aplikacje - narzędzia,

Podobne informacje:
Vuclip - wideo w iPhone
Wikitude - poszerzona rzeczywistość w Androidzie
Klient Twittera na platformę Java
Kopia zapasowa kontaktów w iPhone
mobiClock - Mówiący Zegar

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.