Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Symbian, newsy, aplikacje
2009-10-28
Kopia danych na serwerze internetowym


Regularne wykonywanie kopii zapasowej danych przechowywanych w telefonie jest czynnością mającą ogromne znaczenie. Komórki są urządzeniami najbardziej podatnymi na zagubienie i zniszczenie. Tymczasem przechowujemy w nich bardzo istotne informacje, zwłaszcza bazę kontaktów.

Warto zatem skorzystać z usługi pozwalającej na przechowywanie kopii danych na serwerze internetowych. Jednym z serwisów tego typu jest Dashworks.

Usługa ta jest dostępna dla posiadaczy telefonów działających pod kontrolą wszystkich popularnych systemów operacyjnych. Wspierane są zarówno telefony z Symbianem, jak Windows Mobile i Androidem, a także smartfony BlackBerry.

Dashworks pozwala nie tylko na kopiowanie książki adresowej, ale także zdjęć, filmów oraz innych danych znajdujących się w pamięci komórki. Wszystkimi informacjami można zarządzać także z poziomu komputera, za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Skorzystanie z usługi wymaga rejestracji na stronie internetowej serwisu. Następnie użytkownik pobiera do telefonu aplikację pozwalającą na kopiowanie danych.Tagi:
Android, Symbian, aplikacje, newsy, aplikacje - narzędzia,

Podobne informacje:
CorePlayer Mobile
Vuclip - wideo w iPhone
Wikitude - poszerzona rzeczywistość w Androidzie
Klient Twittera na platformę Java
Kopia zapasowa kontaktów w iPhone

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.