Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Symbian, recenzje, aplikacje
2009-06-23
Nagrywanie rozmów w Symbianie


Dudu.Możliwość nagrywania rozmów okazuje się przydatna w wielu sytuacjach. Nie chodzi bynajmniej o działania związane ze szpiegowaniem lub mające na celu naruszanie czyjejkolwiek prywatności. Nagrana rozmowa może niekiedy przypomnieć nam o spotkaniu, na które się umówiliśmy, zadaniach, które obiecaliśmy wykonać oraz o przekazanych nam informacjach.

Użytkownicy telefonów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian mogą rejestrować rozmowy za pomocą płatnego oprogramowania Dudu. Pozwala ono na nagrywanie połączeń i przechowywanie ich w plikach dźwiękowych AMR. Nie ma ograniczeń co do długości rozmów, decyduje ilość dostępnej pamięci.

Dudu.


Bazę nagrań można przeglądać biorąc pod uwagę numer telefonu lub czas. Dudu oferuje także funkcję synchronizacji plików z komputerem. Nagrania znajdujące się w pamięci telefonu można ponadto kompresować, zmniejszając ilość zajmowanej pamięci.Tagi:
Symbian, aplikacje, recenzje, aplikacje - narzędzia,

Podobne informacje:
Perkusja w telefonie

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.