Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-09-22

KuGou - odtwarzacz dla Symbiana

KuGou.Liczba odtwarzaczy muzycznych, z których mogą skorzystać posiadacze Symbiana, jest ogromna. Jeden z programów wartych uwagi to KuGou.

czytaj więcej...

Kategorie: iPhone, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-09-03

iPhone jako mikrofon

Speak Up.Telefon iPhone można wykorzystać w roli mikrofonu podpiętego do głośników. Trzeba jednak zainstalować w tym celu dodatkowe oprogramowanie.

czytaj więcej...

Kategorie: Java, newsy, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-08-21

Klient Twittera na platformę Java

Twim.W Internecie znaleźć można sporo klientów serwisów społecznościowego Twitter, przeznaczonych dla telefonów komórkowych. Jeden z nich jest szczególnie wart uwagi, gdyż wyróżnia się estetyką, prostotą obsługi, a także dostępnością.

czytaj więcej...

Kategorie: iPhone, informacje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-08-18

iPhone zamiast BlackBerry

AppleBerry.Posiadacze urządzenia BlackBerry Storm, którzy nie są zadowoleni ze swojego telefonu, mogą wymienić go na Apple iPhone. Zamiana ta polega jedynie na wgraniu odpowiedniego tematu. Efekt jest jednak całkiem niezły.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-08-05

Symbian jak Windows Vista

SajiOS.Użytkownicy telefonów z Symbianem mogą skorzystać z nakładki, która zamieni ich system operacyjny w... pulpit systemu Windows Vista.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-08-04

Latarka w Symbianie

NiceLight.W Internecie znaleźć można sporo programów pozwalających na wykorzystanie telefonu w roli latarki. Niektóre z nich oferują całkiem spory pakiet funkcji.

czytaj więcej...

Kategorie: iPhone, newsy, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-06-26

Kopia zapasowa kontaktów w iPhone

iDrive Lite.Sporządzanie kopii zapasowej kontaktów telefonicznych ma ogromne znaczenie, choć wielu użytkowników telefonów o tym zapomina. A szkoda, bo w razie utraty komórki kopia staje się nieoceniona. A jej przygotowanie nie wymaga dużego wysiłku.

czytaj więcej...

Kategorie: Symbian, recenzje, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-06-23

Nagrywanie rozmów w Symbianie

Dudu.Możliwość nagrywania rozmów okazuje się przydatna w wielu sytuacjach. Nie chodzi bynajmniej o działania związane ze szpiegowaniem lub mające na celu naruszanie czyjejkolwiek prywatności. Nagrana rozmowa może niekiedy przypomnieć nam o spotkaniu, na które się umówiliśmy, zadaniach, które obiecaliśmy wykonać oraz o przekazanych nam informacjach.

czytaj więcej...

Kategorie: Java, newsy, aplikacje, aplikacje - narzędzia, 2009-06-02

mobiClock - Mówiący Zegar

mobiClock.mobiClock to zegar, który nie tylko wyświetla aktualną godzinę, ale także ją wypowiada w określonych przez użytkownika odstępach czasu. Aplikacja dostępna jest w w sklepie z oprogramowaniem dla telefonów.

czytaj więcej...


PARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.