Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

iPhone, informacje, gry
2011-05-20
Przeceny gier dla iPhone


Na iPhone za najlepsze gry musimy niestety zapłacić. Na szczęście większość gier kosztuje jedynie 0.99$, ale często można także upolować dobre tytuły całkowicie za darmo!

Wszystko dzięki promocjom developerów, którzy aby zwiększyć popularność swoich gier, oferują je przez pewien okres w obniżonej cenie lub całkowicie za darmo. Promocje trwają zazwyczaj maksymalnie kilka dni, a najczęściej tylko jeden dzień, więc nie jest ciężko przeoczyć dobre promocje. Stąd nasz artykuł, który będziemy starali się zamieszczać przynajmniej raz w tygodniu, gdy znajdziemy dla Was ciekawe okazje.

CHOP CHOP NINJA to bardzo ciekawa gra platformowa, pobrana już przez 3.7 mln graczy. Grę możemy w obecnej chwili pobrać całkowicie za darmo.

CATAPULT MADNESS to z kolei zabawna gra, która ponoć znalazła się w wielu krajach na pierwszym miejscu najpopularniejszych gier.

TRASH DROP to sympatyczna i prosta gra, która dzięki prostej, pikselowej grafice może przypaść do gustu wielbicielom starszych gier.

W BALANCE BALL z kolei sterujemy kulą, używając akcelerometru. Nie możemy doprowadzić do tego, aby kula wypadła z trasy. Brzmi banalnie, ale z pewnością gra do łatwych nie należy.

Wszystkie gry znajdziemy oczywiście w AppStore. W obecnym momencie wszystkie gry są całkowicie za darmo.Tagi:
iPhone, gry, informacje, iPad,

Podobne informacje:
Konkurs Mobils.pl
iPhone zamiast BlackBerry

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.