Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

iPhone, newsy, aplikacje
2011-05-15
El Conjugador


Aplikację El Conjugador docenią wszyscy ci, którzy uczą się języka hiszpańskiego i którym zawiłości subjuntivo dają się we znaki ;)

Program jest bardzo prosty w obsłudze - wpisujemy czasownik, zatwierdzamy i otrzymujemy piękną odmianę we wszystkich czasach i trybach etc. Niestety nazwy czasów podane są po francusku. Z początku takie nazewnictwo być mylące, jednak z czasem przestajemy zwracać na to uwagę.

El Conjugador jest dostępny na Androidzie i na iOSie. Niestety wersja na Androida jest uboższa. Program nie posiada żadnych ustawień, jedyne co możemy zrobić to wpisać bezokolicznik interesującego nas czasownika. W wersji na iPhone'a i iPada dodatkowo dostajemy opis gramatyki hiszpańskiej (po francusku) oraz możliwość wyszukiwania czasowników po wpisaniu formy odmienionej. Nie muszę chyba mówić, że ta funkcja znacznie ułatwia tłumaczenie hiszpańskich tekstów.

Muszę przyznać, że nie rozumiem skąd biorą się takie rozbieżności w funkcjonalności aplikacji. Być może producent nie uważa Androida za platformę wartą zachodu ? Tak czy inaczej, lekceważące podejście nigdy nie przynosi dobrych rezultatów. Szkoda tylko, że użytkownicy Androida nie mogą w pełni korzystać funkcji oferowanych przez El Conjugador.

Różnicę między wersjami na Androida i iOSa widać również na poniższych screenach.

Android:iOS:
Ocena użytkowników AppStore:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
Android, iPhone, aplikacje, recenzje,

Podobne informacje:
Androidify - stwórz własnego Androida
Polskastacja - radio w kieszeni
Mobilna Mapa Polski w najnowszej wersji
Kontrola rachunków za pomocą telefonu
Linijka i kątomierz w telefonie?

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.