Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

iPhone, recenzje, aplikacje
2011-05-17
Manga Rock


Manga Rock to dostęp do najnowszych mang z poziomu Twojego smartphone'a.

"Manga Rock" to pozycja typu "must-have" dla każdego fana japońskich komiksów. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach - dla iPhone'a/iPoda Touch lub dla iPada. Z App Store program pobieramy za darmo. Jeśli jednak chcemy odblokować wszystkie funkcje i pozbyć się reklam musimy wydać kilka euro (płatność z poziomu aplikacji). Mogę jednak z czystym sumieniem powiedzieć, że warto. Aplikacja bardzo przypadła mi do gustu. Wcześniej czytałem mangi w programie "Manga Browser" na Androidzie i wydawało mi się, że jest nieźle. Dopiero po przetestowaniu Manga Rock zobaczyłem jaka przepaść dzieli te dwie aplikacje.

Program jest w języku angielskim. Zbiór mang może być podzielony alfabetycznie, według rankingu popularności lub według daty ostatniej aktualizacji. Ponadto aplikacja jest wyposażona w wyszukiwarkę komiksów. Aby ułatwić odnalezienie wybranej mangi, możemy określić m.in do jakiego gatunku należy (Akcja, Przygoda, Komedia itp. itd.).

Wybrane komiksy możemy dodać do "Ulubonych" i/lub pobrać je na dysk naszego urządzenia. Dzięki temu będziemy mogli poczytać historie ulubionych bohaterów nawet gdy znajdziemy się poza zasięgiem Internetu.

Największą zaletą Manga Reader jest świetne dopasowanie mangi do wyświetlacza. Aplikację testowałem na iPodzie Touch 4G i iPadzie. Na obydwu urządzeniach komiks wyświetlał się idealnie. Na plus należy także zaliczyć bardzo płynne zmienianie orientacji ekranu (co chyba jest cechą charakterystyczną dla urządzeń na iOSie).
Ocena użytkowników AppStore:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
iPhone, aplikacje, recenzje, iPad, aplikacje - rozrywka,

Podobne informacje:
Tiny Wings - małe skrzydła i wysokie loty
Final Strike 3D
Ipla czyli mobilna telewizja internetowa
Dropbox - synchronizacja plików w chmurze
Robot Unicorn Attack

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.