Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

iPhone, recenzje, gry
2011-06-08
Cover Orange - Angry Birds w odstawkę?


Jedni czekają na kolejne levele, inni znów dostają gorączki czytając kolejny raz o Angry Birds. Na szczęście wybór gier nie ogranicza się tylko do "nadmuchanych" ptaszków.

Zabawa w Cover Orange polega na zrzuceniu na plansze kilku przedmiotów (a dokładniej koła puszki czy skrzyni) w taki sposób, aby znajdujące się na planszy wesołe... pomarańcze, nie padły ofiarą toksycznej chmury, z której sączą się zabójcze krople kwaśnego deszczu. Przedmioty najczęściej musimy zrzucić tak, aby pomarańcze znalazły się w bezpiecznym, zamkniętym miejscu, do którego nie dostaną się śmiercionośne krople. Nie zawsze wszystko jest jednak takie oczywiste, gdyż czasami napotkamy na drodze ruchome konstrukcje, bomby, wózki i wiele innych wymyślnych przeszkód.Plansze opracowane są w taki sposób, że nie będziemy musieli długo się zastanawiać co i jak, choć często zajdzie konieczność co najmniej kilkukrotnego podejścia do danej planszy. Do przejścia mamy na prawdę dużo poziomów, a autorzy dodają cały czas kolejne, więc szybko się grą nie znudzimy. Gra posiada miłą i zabawną grafikę oraz nie gorszą muzykę i efekty dźwiękowe.I na koniec zostawiłem sobie porównanie do Angry Birds - według mnie Cover Orange to znacznie lepsza gra... :)
W Cover Orange nie robimy nic na oślep, musimy tylko pomyśleć i zastosować obraną taktykę. W Angry Birds niby jest podobnie, ale jednak tu więcej zależy od naszego szczęścia, a nie od umiejętności i zastosowanej taktyki. Zatem zamiast czekać na kolejne levele lub kolejną wersję Angry Birds, zagrajcie w Cover Orange!
Ocena użytkowników AppStore:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
iPhone, gry, recenzje, gry zręcznościowe, iPad,

Podobne informacje:
Smack That Gugl - prosto i przyjemnie
Guitar Hero
Bescherelle
Komixxy
Snake '97 Free

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.