Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

iPhone, recenzje, gry
2011-06-02
Smack That Gugl - prosto i przyjemnie


Smack That Gugl to kolejny przykład na to, że w proste gry gra się najprzyjemniej.

"Rozgnieć Gugla zanim zrobi to sam" - tak można streścić zasady gry w "Smack That Gugl". I rzeczywiście nic więcej nie musimy robić w grze, może poza tym, że musimy jeszcze zwrócić uwagę na kilka typów plastelinowych "Gugli", które rozgniatamy. Poza standardowym, zielonym Guglem, spotkamy jeszcze Gugle pomarańczowe (mające szybszy czas samodestrukcji), żółto-zielone (które należy zdusić dwa razy), żółto-niebieskie (rozdzielające się na dwa Gugle) oraz Gugle pryszczate, których nie wolno nam dotykać (gdyż konkretnie nie wiadomo co im jest!). Zanim zobaczymy Game Over, możemy pomylić się pięć razy. O pomyłkę nie będzie ciężko, szczególnie w dalszych momentach gry.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki - normalny - dla wszystkich oraz Kids - zapewne dla tych co mają problemy z obsługą iPhone'a ;) Do tego dochodzi jeszcze globalny ranking wyników i... to już raczej wszystko.
Smack That Gugl to zabawna, prosta (hmmm.. może i zbyt prosta) gra o sympatycznej grafice. Warto jeszcze wspomnieć, że Gugl może się niektórym skojarzyć z "Gadającym Karolem" i to nie jest wcale mylne skojarzenie, gdyż Talking Carl to produkt tego samego producenta. Mało tego, w AppStore znajdziemy także aplikację... Talking Gugl ;)
Gra była z początku darmowa, obecnie trzeba na nią poświęcić 0,79 Euro.


Ocena użytkowników AppStore:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
iPhone, gry, recenzje, gry zręcznościowe,

Podobne informacje:
Guitar Hero
Bescherelle
Komixxy
Snake '97 Free
Tapatalk

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.