Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

iPhone, recenzje, gry
2011-05-13
Tiny Wings - małe skrzydła i wysokie loty


Tiny Wings - niepozorna gra w ciągu kilku dni wspięła się na sam szczyt TOP10 gier w App Store. To dzięki niesamowitej grywalności Tiny Wings przyciągnęło przed iPhone'y całe rzesze fanów.

Gra ma nieskomplikowaną fabułę. Bohaterem Tiny Wings jest ptak, który za wszelką cenę chce latać. Niestety jego skrzydła są zbyt małe aby utrzymać ciężar ciała. Naszym zadaniem jest pomóc ptakowi spełnić jego marzenie ;)

Sterowanie ogranicza się do naciskania ekranu w momencie gdy chcemy aby nasz bohater stał się cięższy i grawitacja mocniej przyciągnęła go do ziemi. Wtedy wykorzystując zbocze dolin pozwalamy mu nabrać prędkości tak aby druga część doliny posłużyła za „skocznię” (pod recenzją znajdziecie krótki gameplay, który pokaże o co dokładnie chodzi ;) ) Po drodze zbieramy monety, które dają dodatkowe punkty. Ilość zdobytych punktów zależy od specjalnego przelicznika tzw. Score Multiplier, który z kolei zależy od gniazda, w którym śpi nasz bohater ;) Gniazdo (a co za tym idzie także przelicznik punktów) możemy ulepszać wykonując różne zadania jak na przykład zdobycie 60 tysięcy punktów czy dotarcie do czwartej wyspy trzymając smartphone'a do góry nogami. To właśnie system zadań stanowi największą atrakcję gry :)

Po wykonaniu trzech perfekcyjnych „ślizgów” wzdłuż zbocza wchodzimy w tzw. Tryb gorączki (Fever Mode). Będąc w trybie gorączki dostajemy znacznie więcej punktów niż normalnie. W związku z tym, głównym celem gry jest opanowanie do perfekcji techniki "ślizgów".Należy pamiętać, że nasz bohater może latać jedynie w ciągu dnia. Nadchodząca noc niedługo go dopadnie. Postarajmy się uzyskać jak najwięcej punktów zanim zapadnie zmrok !


Ocena użytkowników AppStore:

Ocena Mobils.pl:


Tagi:
iPhone, gry, recenzje, gry zręcznościowe,

Podobne informacje:
Final Strike 3D
Ipla czyli mobilna telewizja internetowa
Dropbox - synchronizacja plików w chmurze
Robot Unicorn Attack
Dixel - Słownik języka francuskiego

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.